Fontys for Good
De tweede editie van ons winterfestival staat in het teken van verbinding, plezier en iets goeds doen voor een ander. Onder het motto “Mingle all the way” bundelen studenten, medewerkers, sponsoren en maatschappelijke partners hun krachten. Samen maken we er niet alleen een supergezellig festival van, maar creëren we ook meteen impact op het leven van anderen.
Datum: 9 december 2025
Locatie: Campus Rachelsmolen, Eindhoven
Tijd: 15.00-20.00 uur (start sponsorloop 8.00u)
Kosten? Gratis
Voor wie? De hele Fontys community en iedereen die zich daarmee verbonden voelt.
Together we care.
Wil je ook impact maken? Scroll naar beneden om te lezen hoe jij kunt bijdragen.
Vragen? Mail naar forgood@fontys.nl
Aanmelden
Wat kun je verwachten?
Café 040
Drink een drankje en speel een bordspel. Spel uit je eigen kast doneren? Heel graag! Jarenlang speelplezier gegarandeerd.
Cook to Connect
Snipper een uitje of hak een wortel en draag bij aan de zelfgemaakte soepen om ze klaar te maken voor de verkoop.
Food & Drinks
Diverse soepen en snacks zijn te koop. Opbrengst gaat naar een nieuwe soepfiets voor het Leger des Heils!
Meaningful Mini Market
Dé plek voor bijzondere cadeautjes, zoals de sokken van Let's do Goods. Bij elk paar dat je koopt gaat één paar naar een dakloze.
Student On Stage
Studenten brengen sfeer op de campus met een programma vol live muziek. Pak de microfoon en zing mee als je durft!
Sponsor Run
Samen lopen we voor Serious Request. Meer info en doneren: zie deze site.
Zelf meelopen? Meld je aan via dit formulier.
Make It Matter
Van winterse VR experiences tot het tuften van een wandkleed. Make it Matter tijdens Fontys for Good.
Swap For Good
Doneer mutsen, wanten, sjaals of mooie kleding en geef ze een tweede leven in de kraam van Swap for Good.*
Impact Expo
Een showcase van studentprojecten met impact. Ook iets exposeren?
Mail naar forgood@fontys.nl
* Swap for Good
Gratis een leuke outfit scoren voor de feestdagen? Dat kan in de kraam van Fontys Green Office. Studenten zamelen spullen in die zij een tweede leven geven.
Wat kun je inleveren?
- Mutsen – handschoenen – wanten – sjaals (in alle kleuren en maten)
- Kleding die je zelf nog mooi vindt, maar niet meer draagt
De mutsen, wanten, handschoenen en sjaals doneren we aan het Leger des Heils. Zij zullen ervoor zorgen dat deze terecht komen bij mensen die het hard nodig hebben deze winter.
De overige kleding wordt op 9 december uitgestald in onze Free Fashion shop. Studenten en collega’s die vooraf iets hebben ingeleverd, krijgen op 9 december de eerste keuze om iets “nieuws” uit te zoeken in ruil voor hun ingeleverde items.
Wil je iets inleveren? Breng het uiterlijk 4 december naar het Fontys Green Office in gebouw R3.
Sluit je aan!
Studenten, medewerkers, sponsoren en maatschappelijke partners bundelen hun krachten om dit event tot een succes te maken. Wil je ook bijdragen of als Fontys-vrijwilliger helpen? Mail naar forgood@fontys.nl en sluit je aan bij ons groeiende netwerk.
Together we care.
AanmeldenDit evenement wordt mede mogelijk gemaakt door: