Symposium ‘Samen onderzoekend opleiden voor onderwijs en opvoeding’

Fontys Educatie leidt samen met het werkveld professionals op voor onderwijs en opvoeding. Ben je benieuwd naar deze samenwerking en wat dat tot nu toe oplevert? Kom dan naar het symposium 'Samen onderzoekend opleiden voor onderwijs en opvoeding' op woensdag 18 juni 2025 in Sittard

Over het symposium

Tijdens dit symposium worden er, in interactieve workshops en via posterpresentaties, good practices en opbrengsten uit praktijkonderzoek gedeeld door studenten, onderwijs- en opvoedingsprofessionals uit het werkveld en opleiders en onderzoekers verbonden aan Fontys Kenniscentrum Youth Education For Society (YES)

Meld je direct aan

Aan het eind van de middag neemt Frank Crasborn afscheid als lector bij Fontys Educatie met de presentatie van het boek 'Proeve(n) van onderzoek'.


Voor wie

Dit symposium is bedoeld voor onderwijs- en opvoedingsprofessionals, docenten , opleiders, studenten, onderzoekers en leidinggevenden in het onderwijs en opvoeding


Programma

  • 12.30 – 13.00 uur | inloop en postermarkt
  • 13.15 – 13.35 uur | welkom en inleiding
  • 13.45 – 14.30 uur | workshopronde 1
  • 14.30 – 15.00 uur | pauze en postermarkt
  • 15.00 – 15.45 uur | workshopronde 2
  • 15.45 – 16.00 uur | pauze en postermarkt
  • 16.00 – 17.00 uur | boekpresentatie & afscheid Frank Crasborn
  • 17.00 uur | borrel

Sfeerafbeelding Fontys


Workshops

Tijdens het symposium bieden we twee workshoprondes aan.

Hieronder vind je de inhoud van de workshops. Jouw keuzes maak je op de dag zelf, bij binnenkomst.

Bekijk hier de workshopbeschrijvingen

Aanmelden

Meld je aan

Kosten

  • Gratis


Locatie

Fontys Hogeschool

Mgr. Claessensstraat 4, Sittard

Locatiekaart op adres: Mgr. Claessensstraat  4, Sittard

Een deel van het programma vindt plaats in het Toon Hermans Theater.

Contact