Leuk dat je naar de open dag bij de opleiding Podotherapie komt. Kies hieronder een starttijd en verstuur je aanmelding. Dan zien wij je op 21 maart op campus Rachelsmolen in Eindhoven. Tot dan!
Hoe ziet de open dag eruit?
Na ontvangst in gebouw R12 en een korte introductie nemen we het programma met je door en krijg je een korte presentatie over de opleiding. Vervolgens ga je in kleine groepjes op pad met studenten en docenten die je alles laten zien. Zo krijg je een goede indruk van de campus, proef je de sfeer van de praktijklokalen en kun je direct al je vragen stellen.
Een tijdblok duurt ongeveer 1 tot 1,5 uur. Zorg dat je 5 minuten voor aanvang aanwezig bent.
10:00 - 14:00 uur
Gebouw: Campus Rachelsmolen (R12)
Kom met het OV!
Campus Rachelsmolen in Eindhoven is makkelijk te bereiken met de trein en bus. Vanaf het station ben je in 10-15 minuten op onze campus.
Toch liever met de auto?
Geen probleem, maar houd er rekening mee dat er beperkte parkeermogelijkheden zijn op de campus. Gelukkig kun je gratis parkeren op het TU/e-terrein. Houd dan wel rekening met een wandeling van 10-15 minuten.
Neem iemand mee!
Een open dag bezoek je graag samen met je ouders/verzorgers. Deze zijn uiteraard ook van harte welkom! In verband met de capaciteit van het aantal bezoekers, vragen we je om max. twee personen mee te nemen.
We kijken er naar uit je te begroeten tijdens de open dag van Podotherapie. Tot dan!
zaterdag 21 maart 2026
Eindhoven Rachelsmolen 1
Open dag/ avond
Maximaal 15
10:00 - 14:00 uur