Info en FAQ
Info en FAQ
Over het programma
Zeker! De introductieweek is er juist om je op een leuke en ontspannen manier kennis te laten maken met je opleiding en medestudenten. Er zijn feestjes, maar ook genoeg andere activiteiten waar je geen feestganger voor hoeft te zijn. Geen ontgroening, geen verplichtingen, gewoon een fijne start voor iedereen.
De eerste introductiedag verzamelen we om 13:00 uur bij Fontys Den Bosch Frans Fransenstraat 15 in de aula.
Voor de overige dagen stemmen de 'intro-ouders' de locatie en tijd met jullie af.
Voor de overige dagen stemmen de 'intro-ouders' de locatie en tijd met jullie af.
Bij aanmelding voor de introweek gaan we ervan uit dat je alle dagen aanwezig bent.
Het kan natuurlijk voorkomen dat je door omstandigheden tijdens de introweek niet (meer) aan het hele programma kunt deelnemen. Als je dit vooraf al weet, geef dit dan door via een mailtje aan: introductie.fontysdb@gmail.com
Het kan natuurlijk voorkomen dat je door omstandigheden tijdens de introweek niet (meer) aan het hele programma kunt deelnemen. Als je dit vooraf al weet, geef dit dan door via een mailtje aan: introductie.fontysdb@gmail.com
Het introductieprogramma duurt dagelijks tot ongeveer 22.00 uur. Daarna ga je op eigen gelegenheid naar huis of wat anders doen. Vanaf dat moment ben je zelf verantwoordelijk voor je verdere planning en vervalt de begeleiding vanuit Fontys.
Wanneer zou je die niet willen dragen?! Nee, zonder grappen. Het introshirt krijg je bij de start van de introductie. Het dragen van het t-shirt is bij alle activiteiten verplicht. Dit met de reden dat zowel jouw intro-ouders als de intro-organisatie weten wie bij onze opleiding hoort en er zo voor kunnen zorgen dat alles soepel verloopt.
Tijdens de ontvangst op dinsdag, krijg je van ons een Tactilebandje, waarmee je kan betalen tijdens de algemene Purple-onderdelen (introfestival & Purple Festival). Tijdens de overige activiteiten en als je tussendoor iets wil kopen, betaal je gewoon contant of met je pinpas.
Om het Tactilebandje te activeren en op te waarderen, maak je vooraf een Tactile-account aan, waar je je identiteitsbewijs ook in uploadt. Informatie hierover ontvang je per e-mail.
Om het Tactilebandje te activeren en op te waarderen, maak je vooraf een Tactile-account aan, waar je je identiteitsbewijs ook in uploadt. Informatie hierover ontvang je per e-mail.
Nee, elke opleiding binnen Fontys heeft een eigen programma. Daarnaast zijn er gezamenlijke activiteiten zoals de stadsdag op woensdag en het Purple Festival op donderdag waar je met je eigen opleiding aan deelneemt.
Eten, drinken en medisch
De lunch is elke dag inbegrepen plus twee keer avondeten.
In het aanmeldformulier kan je doorgeven als je vegetarisch bent. Als je een dieet volgt of bepaalde (voedsel)allergieën hebt, proberen wij daar zoveel mogelijk rekening mee te houden. Mail dan even naar introductie.fontysdb@gmail.com
Graag vernemen wij het vooraf indien er medische zaken spelen, waarvan wij op de hoogte dienen te zijn. Te denken valt aan ziektes, zware (voedsel)allergieën (epipen) etc. Mail dan even naar introductie.fontysdb@gmail.com
Gedurende de hele intro is EHBO en BHV aanwezig.
Regels
De kosten voor Purple bedragen € 80,= per persoon.
Via het het aanmeldformulier, kan je je betaling voldoen.
Nee, dat is niet mogelijk.
Tijdens de introductie worden veel foto's en video's gemaakt. Variërend van selfies en video's op een mobieltje door medestudenten tot foto's en video's door professionele fotografen en filmers. Door deel te nemen aan de introductieweek, ga je er mee akkoord dat de foto's en/of video's gepubliceerd worden (op o.a. social media, flyers, advertenties en websites). Geef gerust aan deze mensen door als je niet in beeld wilt zijn. Achteraf vragen om verwijdering mag ook via purple@fontys.nl.
We willen dat iedereen een leuke en veilige tijd heeft. Daarom zijn er een paar belangrijke regels waar je je aan moet houden:
Gedrag
Gedraag je netjes en respectvol naar anderen. Zorg dat je geen overlast veroorzaakt of dingen sloopt. Hou je ook aan de wet. Logisch toch?
Alcohol, drugs en wapens
Ben je jonger dan 18? Dan mag je geen alcohol drinken. Boven de 18? Dan mag er pas vanaf 16.00 uur alcohol geschonken worden. Te veel drinken is niet oké – daar kunnen gevolgen aan zitten. En let op: alcohol doorgeven aan iemand onder de 18 is strafbaar.
Drugs en wapens zijn verboden. Geen uitzonderingen.