College Tour 21 september 2023

Concertzaal Tilburg

Op donderdag 21 september 2023 organiseren we in samenwerking met onze (werkveld)partners een bijzonder jubileumevenement in Schouwburg Concertzaal Tilburg. We hebben een inspirerend programma samengesteld met een heuse ‘College Tour’ onder leiding van Joost Leenders. Natuurlijk sluiten we af met een feestelijke borrel.
Tijdens deze avond verwelkomen we met trots de volgende gasten:

  • Toon Gerbrands
  • Merijn Zeeman
  • Esther Vergeer

Ook zal Jordi Cruijff met een bijzonder item bijdragen aan het programma.

Programma

18.30 - 19.30 uur Inloop en ontvangst

19.30 - 21.30 uur Start College Tour

21.30 - 23.30 uur Borrel met een feestelijke afsluiting

We hopen dat je bij dit bijzondere jubileumevenement aanwezig bent om samen met ons de successen van SPECO, de S.R.S, de BVVS en de Johan Cruyff Academy Tilburg te vieren. Laat het ons weten en meld je snel aan.

Ik wil me graag aanmelden

Voor eventuele vragen kun je contact opnemen met Bas van Zundert.

We kijken ernaar uit om je te mogen verwelkomen op ons jubileumevenement!


Met sportieve groet,

Teams SPECO Sportmarketing, SPECO Sportcommunicatie, S.R.S, BVVS en de Johan Cruyff Academy Tilburg

Sfeerafbeelding Fontys

Joost Leenders

Joost is mede-eigenaar van de Talent Academy Group en dagelijks actief als performance coach aan de absolute top in binnen- en buitenland. Direct naar de kern, relativeren, focus op prestatie.

Sfeerafbeelding Fontys

Merijn Zeeman

Merijn Zeeman, van 12 december 1978, volgde de opleiding voor docent lichamelijke opvoeding, gaf les op middelbare scholen en switchte, als trainer en ploegleider, vervolgens naar de wielersport. Hij werd de jongste ploegleider van Nederland. Voor hij in 2013 overstapte naar Team LottoNL-Jumbo werkte hij vanaf 2008 bij Skil-Shimano. Als sportief directeur van wielerploeg Jumbo-Visma is hij al jaren verantwoordelijk voor het sporttechnisch beleid.

Sfeerafbeelding Fontys

Esther Vergeer

Esther Vergeer is één van de grootste Nederlandse sporters aller tijden. Jarenlang was Esther de onbetwiste nummer één van de wereld in het rolstoeltennis. Zo won Esther 470 wedstrijden op rij! Op dit moment is ze directeur van het ABN AMRO World Wheelchair Tennis Tournament in Rotterdam. Naast Richard Krajicek is Esther verantwoordelijk voor de organisatie en het succes van de integratie van het rolstoeltennistoernooi bij het valide ATP 500 toernooi. Daarnaast is Esther adviseur van NOC*NSF voor het Paralympisch Team NL. Als begeleider van talentvolle Paralympische atleten en als assistent Chef de Mission was Esther verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen van de gehandicaptensport in Nederland en in het buitenland rond de Paralympische Spelen van 2016 in Rio de Janeiro. Tijdens de Winterspelen in PyeongChang is ze Chef de Mission van Paralympisch Team NL.

Sfeerafbeelding Fontys

Toon Gerbrands

Met Toon Gerbrands als clubcoach wonnen Nederlandse volleyballers voor het eerst in de geschiedenis de Europacup. In 1997 werd Toon aangesteld als bondscoach. Na volleybal was Toon Gerbrands werkzaam in het schaatsen en in 2002 maakte hij de overstap naar het voetbal.
Als directeur Algemene Zaken van AZ toonde hij aan dat het mogelijk is om vanuit een crisissituatie een club naar successen te leiden en stabiel te maken. Na 12 succesvolle seizoenen bij AZ volgden acht jaar als algemeen directeur bij PSV. Ook daar was hij direct succesvol en won hij in zijn eerste twee jaar direct twee landskampioenschappen met de club uit Eindhoven en overleefde de groepsfase van de Champions League als eerste Nederlandse club na negen seizoenen.