Ga naar de startpagina van Fontys Hogescholen
Hogeschool Journalistiek
 
 
 
Open dagen en informatieavond

 

Tijdens de open dag/informatieavond krijg je informatie over studeren bij Fontys. Je maakt kennis met docenten en studenten en je kunt uitgebreid de sfeer proeven. Een goede manier om kennis te maken met Fontys Hogeschool Journalistiek.

 

Open dagen / informatieavond in het studiejaar 2011-2012

 

Zaterdag 10 maart 2012 (open dag)10.00 - 14.30 uur
Woensdag 6 juni 2012 (informatieavond)18.00 - 21.00 uur

 

Wat valt er op een open dag/informatieavond te beleven?

  • Je kunt informatie krijgen over het onderwijs, de selectie in het eerste jaar en de beroepsmogelijkheden in de verschillende werkvelden.
  • Er zijn presentaties over de verschillende afstudeerrichtingen: schrijvende pers, radio/televisie, nieuwe media
  • Je kunt een kijkje nemen in de praktijklokalen voor Schrijvende Pers en Multimedia en in de radio- en televisiestudio's. Ook de andere voorzieningen, zoals mediatheek, collegezaal, leslokalen, computerruimtes en kantine zijn te bezichtigen.
  • Je kunt informatie krijgen over de toelatings- en lotingsprocedure, over aanmelding en inschrijving en over studiefinanciering en studiebegeleiding.

Locatie

Prof. Gimbrèrelaan 16, 5037 EK Tilburg (reisadvies en routekaart)

 

 

Aanmelden open dag 10 maart 2012