Ga naar de startpagina van Fontys Hogescholen
 
 
 

VSBfonds Beurs


Studenten, die net afgestudeerd zijn of momenteel in het laatste jaar van hun studie zitten, kunnen een VSBfonds-beurs van maximaal € 10.000,- voor een vervolgstudie  in het buitenland aanvragen. De beurs is een volledige schenking!!

 

Het aanvragen van de beurs kan alleen digitaal, via de website van het VSBfonds: www.vsbfonds.nl/beurzen.

Op die website staan ook alle voorwaarden om in aanmerking te kunnen komen.
Voor uiterlijk 1 maart 2009 moeten alle aanvragen geprint en ondertekend bij Fontys International Offices binnenzijn.
Eén dag later is te laat (het aanvraagformulier op de website wordt dan ook 'gesloten').

 

De beurzen kunnen uitsluitend via de Instelling waar de studenten nu studeren, aangevraagd worden.

Alle aanvragen doorlopen een schriftelijke en een mondelinge procedure.

Voor Fontys studenten wordt de schriftelijke procedure (de aanvraag) integraal begeleid door het FIO (FIO Eindhoven, FIO Tilburg, FIO Venlo; voor de adressen zie www.fontys.nl/internationaloffice)

De student is min of meer verplicht om zich te laten begeleiden -  anders krijgt de (mondelinge) selectiecommissie te veel foutieve aanvragen binnen.

Na een selectie ogv de schriftelijke aanvragen volgt een mondelinge procedure, die bestaat uit een interview van ongeveer 25 minuten bij de Fontys selectiecommissie.

 

Voor de studenten die hierin geïnteresseerd zijn:

Kijk op de website www.vsbfonds.nl/beurzen en ga zo snel mogelijk - vóór 13 februari - naar het FIO (Eindhoven, Tilburg, of Venlo) en bekijk samen met een medewerker of deze beurs iets voor jou is!

Hoe eerder je gaat hoe beter, want de aanvraag vereist allerlei bijlagen die je niet in één dag kunt verkrijgen (referenties, correspondentie/overleg met de uitgekozen buitenlandse universiteiten of academies, evt. bewijs van aanvullende financiering etc.).

De medewerker van FIO helpt je bij je schriftelijke aanvraag.